poniedziałek, 04 kwiecień 2022 14:02

WARTO POMAGAĆ – AKCJA HDK

Tak jak przystało na przyszłych żołnierzy – jesteśmy niezawodni w honorowej kwestii niesienia pomocy. Wspieramy HDK, bo po prostu chcemy i możemy.

WARTO POMAGAĆ – AKCJA HDK

Nasi maturzyści „stara niezawodna gwardia” po raz ostatni w murach naszej szkoły stawili się na wezwanie. W czerwcu na kolejnej akcji, już ich z nami nie będzie, ale 1 kwietnia nie zawiedli. Przy wsparciu młodszych roczników i przedstawicielki Grona Pedagogicznego znacznie zasili zasoby krwi RCKiK w Radomiu. Tym razem wcale nie prima aprilisową akcją pomoc nieśliśmy nie tylko naszym Rodakom, ale wsparliśmy również osoby potrzebujące krwi z objętej obecnie wojną Ukrainy.
Dyrekcja szkoły, Grono Pedagogiczne na czele z koordynatorką akcji Panią Martą Kaczor serdecznie dziękuje Młodzieży za wspaniałą postawę obywatelską i Rodzicom za włożony wkład w jej ukształtowanie.