czwartek, 23 czerwiec 2022 07:04

Uroczysta gala wręczenia nagród.

Uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom konkursów wiedzy zorganizowanych przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Stuki Wojennej. Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej zorganizował po raz pierwszy dla uczniów szkół średnich konkursy wiedzy z zakresu zarządzania, logistyki i lotnictwa.

Uroczysta gala wręczenia nagród.

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w czerwcu 2022 roku wręczono dyplomy i nagrody zwycięzcom, laureatom i finalistom konkursów. Przybyłych na uroczystość laureatów poszczególnych konkursów wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego szkół średnich powitał dziekan Wydziału Zarządzania i Dowodzenia płk prof. dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, który stwierdził, że „…dzisiejsza uroczystość jest wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze wieńczy i pozwala docenić ogromny wysiłek uczniów, którzy brali udział w poszczególnych konkursach. Po drugie jest okazją do podziękowań dla grona pedagogicznego za ich wkład w niełatwy proces edukacji specjalistycznej z zakresu zarządzania, logistyki oraz lotnictwa."

Wśród ścisłego grona 10 laureatów znależli się reprezentanci naszej szkoły, Uczennica klasy IIIb Wiktoria Tkaczyk zajęła pierwsze miejsce.Wśród laureatów byli Nina Ochnik z klasy IIIa, Julia Kozłowska z IIIa, Amelia Mazurek IIIa, Marcin Lisiak IIIb. Finalistką została Oliwia Rutkowska z IIIa.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników.   smile