piątek, 24 czerwiec 2022 13:05

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Po miesiącach wytężonej pracy 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 holu budynku Zespołu Szkół w Lipinach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczystość rozpoczęła dziękczynna Msza święta w intencji Dyrekcji, pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców, którą sprawował ksiądz proboszcz Parafii Odrzywół Adam Łukiewicz. W dalszej części Pani Dyrektor Barbara Jackowska przywitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów, jednocześnie zapraszając wszystkich na część oficjalną czerwcowego spotkania. Za miniony rok owocnej współpracy podziękował całej społeczności szkolnej Samorząd Uczniowski. W podniosłej atmosferze Zarząd Samorządu dziękował, Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w edukację i wychowanie.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach oraz reprezentowanie i promowanie szkoły.  Podziękowania i listy gratulacyjne z rąk Pani Dyrektor otrzymali również Rodzice uczniów, którzy aktywnie działali na rzecz naszej szkoły.

Część oficjalną uroczystości zakończyła  parada kadetów na dziedzińcu przed budynkiem internatu. Schyłkowy rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali sił i energii na czekające ich od września wyzwania, pożegnała Pani Dyrektor Barbara Jackowska. Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.