poniedziałek, 20 marzec 2023 07:46

XVIII Targi Kariery "Szkoła dla Ósmoklasisty" w Skierniewicach

W dniu 15 marca braliśmy udział w XVIII Targach Kariery "Szkoła dla Ósmoklasisty" w Skierniewicach. Naszą szkołę reprezentowali Patryk Pakuła, Alan Pawelec i Emilia Malik.

XVIII Targi Kariery "Szkoła dla Ósmoklasisty" w Skierniewicach

Myślę, że zrobili to bardzo dobrze i z pełnym oddaniem?. Targi były ogromne, szkół dużo, ale mam wrażenie, że nasi kadeci w swoim taktycznym wydaniu z profesjonalnym podejściem i doskonałą znajomością tematu okazali się bezkonkurencyjni. Zapewne przysłowiową ,,wisienką na torcie " była Emilka i jej niespożyte siły w udzielaniu odpowiedzi na setki pytań?. Zainteresowanie ze strony ósmo i siódmoklasistów potwierdzało fakt, że nasze stoisko okazało się dla nich atrakcyjne, a szkoła innowacyjna, unikatowa i godna zainteresowania.