środa, 07 czerwiec 2023 12:21

Młode gwiazdy siatkówki w naszej szkole!

Dnia 5 czerwca, nasza młodzież z klas trzecich miała możliwość spotkania się i poznania niesamowitych siatkarzy Anny Bodasińskiej z Białej Podlaskiej oraz Bartłomieja Zawalskiego ze Szczekocin, którzy grają profesjonalnie dla dużych polskich klubów. 


Młode gwiazdy siatkówki w naszej szkole!

Oprócz poznania ich niesamowitych osobowości uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o ich drodze do sukcesu w sporcie, upadkach i wzlotach jak również wartościach, które są według nich  ważne w życiu. O tym, że warto jest mieć pasję, dążyć do postawionych sobie celów oraz inwestować w siebie. Starali się też przekonać naszą młodzież do zaangażowania w naukę języka angielskiego, który uznali za niezbędny w przyszłości.  Po części teoretycznej, nasi kadeci mogli na własnej skórze doświadczyć treningu piłki siatkowej poprowadzonego przez  Anię. Cóż to były za emocje!
"Zajęcia były bardzo profesjonalne a pogadanka interesująca. Pierwszy raz brałem udział w takim spotkaniu" Julian Szozda 3B