wtorek, 16 maj 2023 08:21

Ruszamy z rekrutacją Wyróżniony

Kochani uczniowie klas ósmych..... od dnia 15 maja ruszyliśmy z rekrutacją!!!!  Zachęcamy do złożenia wniosku do naszej szkoły.


Ruszamy z rekrutacją

Jeśli choć trochę myślisz o wojsku lub jakimkolwiek innym mundurze albo jeśli po prostu ładnie ci w moro, albo jeszcze lepiej - masz taki plan, żeby w życiu zrobić coś nieoczywistego, coś co pokaże ci kawałek innego świata - to zapraszamy Cię do nas. 

W tym roku wprowadziliśmy rekrutację elektroniczną, w związku z czym przyjmujemy wnioski elektroniczne oraz w formie papierowej, a początek rekrutacji to poniedziałek 15 maja. 

Ci, którzy chcą dostać się do oddziału przygotowania wojskowego czas na składanie wniosków o przyjęcie do szkoły jest krótszy. Mianowicie tzw. podania (wnioski)  przyjmujemy między 15 a 29 maja do godziny 15:00.