czwartek, 06 wrzesień 2018 10:29

Bezcenne wrażenia – przyjąć gratulacje od samego Ministra Obrony Narodowej! Opowiadają uczniowie klas drugich.

Bez dwóch zdań opłacało się stanąć do konkursu i dołożyć starań, aby w nagrodę stanąć wśród najlepszych i odebrać gratulacje i nagrody z rąk samego ministra … super plecaki, a jak się sięgnęło głębiej to znaleźć można było i torby wojskowe, scyzoryki, latarki, kubki termiczne, koszulki, chusty moro i różne odznaczenia wojskowe.

To fantastyczne uczucie móc odebrać nagrodę z rąk ministra. Miło było usłyszeć ciepłe powitanie oraz życzenia dalszych sukcesów. Nasza praca nabrała innego wymiaru, wiem, że warto było. Trudy poszły w niepamięć. Zostały miłe wspomnienia.” Julia Kłosińska

Zaangażowałam do pracy konkursowej wiele osób. Napotkałam wiele przeciwności i włożyłam dużo wysiłku, zanim powstał ostateczny projekt mojej pracy. Koleżanki i koledzy bardzo mi kibicowali. Przed ogłoszeniem wyników napięcie sięgnęło zenitu. Udało się! Rozpierająca duma, nieukrywana radość z nagrody, prawdziwa euforia! Dla mnie to niezapomniane chwile!” Julia Skuza

Gratulujemy i cieszymy się waszymi sukcesami, po raz kolejny okazuje się, że warto w życiu zawalczyć o więcej!

Zapraszamy do galerii: