piątek, 11 styczeń 2019 10:39

„Słodko jest się dzielić...”

8 stycznia 2019r. odbyła się w naszej szkole kolejna akcja w ramach Honorowego Dawcy Krwi, w której wzięło udział 23 uczniów. Ostatecznie krew potrzebującym oddało 17.

„Słodko jest się dzielić...”

Kolejny raz altruiści z naszej społeczności pokazali, że chcieć to móc – bez zbędnych filozofii i rozmyślań, po prostu przyszli i podzielili się tym czym mogli i co mają … Dlaczego? Bo MOGĄ! „Pomaganie daje moc” - sami przyznają. Jesteśmy z Was dumni, że rozumiecie potrzeby innych, bo przecież każda kropla się liczy, gdyż jest na wagę czyjegoś życia. W podziękowaniu za bohaterską postawę młodzież otrzymała słodki upominek oraz pamiątkowy gadżet – oryginalną czapeczkę z daszkiem, która z pewnością będzie ich wyróżniała spośród innych.

Galeria zdjęć: