piątek, 25 styczeń 2019 10:51

Zmiany na pagonach! Awansowali ci, którzy ciężko pracowali

Nie ulega wątpliwości, że to co w życiu się opłaca to nauka i wszelka inwestycja we własny rozwój. Dwa razy do roku wyróżniamy w naszej szkole tych, którzy stawiają na edukację i osiągają wysokie wyniki.

Zmiany na pagonach! Awansowali ci, którzy ciężko pracowali

24 stycznia 2019r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę w pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego. Tuż przed feriami dokonaliśmy rozliczenia za minione miesiące nauki. Pani Wicedyrektor podziękowała wszystkim za wytężoną pracę w minionym okresie oraz zachęciła do dalszej intensywnej nauki, szczególnie tych, których po wspaniałym balu studniówkowym czeka niebawem etap rozliczeń ze szkołą. Po wnikliwych analizach zachowania i średnich ocen okazało się, że 25 kadetów osiągnęło zadowalający poziom wyszkolenia i dyscypliny, za co zostali na wniosek wychowawców klas rozkazem Komendanta Liceum Kadetów RP awansowani na kolejne stopnie wojskowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim awansowanym i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć: