poniedziałek, 18 marzec 2019 13:43

SUKCESY NA OTWP!

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej organizowany przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP województwa mazowieckiego, Komendę Wojewódzką Straży Pożarnej oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie ma na celu popularyzację zagadnień ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa, ekologii i oraz stanowi doskonałą okazję dla zachęcenia młodzieży sprawami pożarnictwa.

SUKCESY NA OTWP!

W dniu 12.03.2019r. w Przysusze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę w konkursie reprezentowało dwoje uczniów – oboje z sukcesami. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła uczennica klasy IIIa Beata Pilich, a po emocjonującej dogrywce II miejsce zajął uczeń klasy Ib Marcel Wojciechowski. Zdobywczyni I miejsca Beata Pilich będzie reprezentowała powiat przysuski w eliminacjach wojewódzkich. Obojgu serdecznie gratulujemy!