czwartek, 21 marzec 2019 12:43

DOKĄD MATURZYSTO?

Matura tuż, tuż … trzeba decydować co dalej. W trosce o dalsze losy naszych absolwentów szkoła organizuje spotkania z przedstawicielami organizacji wojskowych i uczelni kształcących w tym kierunku.

DOKĄD MATURZYSTO?

W poniedziałek 18 marca tegoroczni maturzyści uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Radomiu, na którym przedstawiono im możliwości dalszej kariery wojskowej. Spotkanie o podobnym charakterze miało miejsce również następnego dnia, kiedy to absolwentka naszej szkoły, obecnie studentka WAT, Żaklina Karwat przybyła do nas z prezentacją swojej uczelni. Trzeba przyznać, że oba spotkania cieszyły się dużą popularnością. Podczas spotkań uczniowie klas trzecich mieli okazję posłuchać jakie możliwości otwierają się przed nimi po ukończeniu szkoły i dopytać o interesujące ich kwestie związane z niedaleką przyszłością.