piątek, 20 wrzesień 2019 09:27

Nowe książki już w bibliotece.

Już są. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupionych zostało 225 różnorodnych książek. Książki te wybierała społeczność szkolna, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowe książki już w bibliotece.

Księgozbiór biblioteki  wzbogacił się  nie tylko o lektury szkolne, ale o książki zgodne z potrzebami i zainteresowaniami czytelników. Nowości zakupione do biblioteki to atrakcyjne książki, często bestsellery, książki poczytnych autorów, nagradzane w prestiżowych konkursach literackich. Tak ciekawie doposażony księgozbiór pozwala uczniom miło spędzać czas, dostarcza radosnych emocji, wielu wrażeń, rozbudza zainteresowania, skłania do dyskusji na temat przeczytanych książek.
Zapraszam do biblioteki szkolnej.
Pełny wykaz nowości książkowych zakupionych w ramach NPRCz  prezentujemy w załączniku do pobrania.