czwartek, 23 styczeń 2020 11:54

STUDNIÓWKA 2020

Sobotni wieczór 18 stycznia 2020 r. to dzień, w którym młodzież Zespołu Szkół im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach przeżywała swój pierwszy bal. Uczniowie klas maturalnych bawili się w Sali Rancho w Stefanowie.

STUDNIÓWKA 2020

Część oficjalną rozpoczęła pani Anetta Burandt wicedyrektor Zespołu Szkół, która w pięknych słowach powitała przybyłą młodzież, grono pedagogiczne, rodziców oraz pozostałych gości. Pani wicedyrektor odczytała list od Pani dyrektor Doroty Sokołowskiej skierowany do tegorocznych maturzystów. Następnie słowa do pani dyrektor , grona pedagogicznego i młodzieży skierowali przedstawiciele rodziców, dziękując za trud włożony w edukację i wychowanie ich dzieci i życząc udanej zabawy w miłej atmosferze. Również i uczniowie zabrali głos i podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom. Na zakończenie części oficjalnej jeszcze raz głos zabrała pani wicedyrektor Anetta Burandt, która słowami: „Poloneza czas zacząć...”, rozpoczęła bal studniówkowy. Uczniowie klas trzecich w strojach historycznych wykonali uroczysty taniec. Było to niezapomniane przeżycie, zarówno dla samej młodzieży, jak i dla rodziców, którzy tłumnie przybyli, aby podziwiać swoje dzieci. Był to niezapomniany bal, po którym pozostaną pamiątkowe zdjęcia i piękne wspomnienia. Bal maturalny kończy pewien etap beztroski, a rozpoczyna czas przygotowań do egzaminu dojrzałości.

klasa 3a (od lewej) Frasuński Norbert, Olszak Paweł, Pluta Hubert, Szczepaniak Mateusz, wicedyrektor Burandt Anetta, Włodarczyk Jakub, Kacprzak Jakub, Szczepaniak Dawid, Gryka Mikołaj, Młynarczyk Katarzyna, Komasa Oliwia, Kośla Weronika, Karalus Ewa, Wieteska Ewelina, wychowawca Borowiecka Stanisława, Moskwa Aleksandra, Stojanowska Maria, Skrzypczyńska Kamila, Bomba Marta, Boczek Martyna.

klasa 3b (od lewej) Dobrzański Emil, Biesak Konrad, Krześlak Kamil, Kopyt Szymon, Pawłowski Kacper, wicedyrektor Burandt Anetta, Kleszcz Dominik, Samburski Wiktor, Kondys Marcel, Pacyński Patryk, Dziubek Wiktor, Bankiewicz Klara, Wójcik Wiktoria, Rzeźnik Milena, wychowawca Filisińska Monika, Kłosińska Julia, Skuza Julia, Strączyńska Julia