piątek, 06 sierpień 2021 13:04

Wilczym Tropem. Wszyscy. Kandydaci do szkoły też mogą

W szkole wakacje. Komisje rekrutacyjne mają chwilową przerwę przed rozpatrzeniem wniosków w ramach postępowania uzupełniającego, choć prawdę powiedziawszy nas to nie dotyczy, bo raczej już nie mamy wolnych miejsc, chyba, że ktoś na ostatniej prostej postanowi realizować siebie gdzieś indziej...

Wilczym Tropem. Wszyscy. Kandydaci do szkoły też mogą

Zawsze wtedy mówimy - niech Ci się szczęści, niech Ci się wszystko uda, tam gdzie będziesz. Trochę żartem można powiedzieć, że ze szkołą "prawie" jak z małżeństwem :), trzeba to czuć, trzeba chcieć ze sobą być, czasem trzeba godzić się na kompromisy i pamiętać co nas w sobie zachwyciło :) Uśmiechamy się do tych, którzy nas wybrali. Mam nadzieję, że stworzymy świetny team .

Nim napiszę kolejną informację o tym co dalej, teraz zachęcam do stawienia się na linii startu Biegu - Wilczym Tropem, by na dystansie 1963 metrów każdym krokiem przypominać Żołnierzy Wyklętych. Jedni mogą wychodzić złoto w Tokio (Dawid Tomala), a inni po prostu wybiegać pamięć bohaterom.

Z Gminą Odrzywół zawsze doskonale się nam współpracuje. Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem biorą udział w realizowanych przez Gminę przedsięwzięciach i oto jedno z nich. Zazwyczaj w marcu, ale wiadomo pandemii utrudniła wiele.Teraz - niedziela 15 sierpnia. Godzina 12.00. Miejsce - Odrzywół, ul. Opoczyńska. Dystans to rok śmierci "Lalka" - ostatniego z Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy, by nas też pamiętano.

Cel szczytny. Realizacja możliwa. Słowem warto. Szczegóły poniżej.

Dorota Sokołowska
dyrektor LO Kadetów RP