poniedziałek, 10 styczeń 2022 12:02

Akcja „Podziel się z seniorem”

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest bardzo ważnym dla każdego z nas. Otwierają się wtedy nasze serca na potrzeby innych, chcemy podzielić się nie tylko naszą radością, optymizmem ale również dostrzegamy wokół siebie wielu potrzebujących wsparcia materialnego. Szkolny Wolontariat w tym roku zorganizował akcję „Podziel się z seniorem”. Zaangażowała się cała społeczność szkolna: Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice. Efekt był imponujący. Zebraliśmy bardzo dużo rzeczy i produktów, wśród podarków były artykuły spożywcze, słodycze, kosmetyki, środki higieniczne a nawet skarpety i rękawiczki. Delegacja młodzieży wraz z opiekunami złożyła życzenia świąteczne i obdarowała paczkami pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy, Domu Pomocy Społecznej im. Natalii Nitosławskiej w Nowym Mieście nad Pilicą oraz 3 samotne starsze osoby w Gminie Odrzywół. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za każdy dar.