niedziela, 20 marzec 2022 21:16

Awanse kadetów

8 marca 2022 roku kadeci wyróżniający się w nauce, dyscyplinie oraz wyszkoleniu wojskowym otrzymali kolejne stopnie awansu wynikające ze szkolnego regulaminu, które na wniosek wychowawców klas po klasyfikacji            za pierwsze półrocze przyznał Pan Pułkownik Ryszard Młodzianowski nauczyciel edukacji wojskowej                      i przygotowania wojskowego w LOKRP. Akty mianowania i gratulacje z rąk Pani Dyrektor Barbary Jackowskiej otrzymali kadeci, którzy uzyskali średnią ocen 3,60 i wyżej oraz co najmniej dobrą ocenę zachowania. Wyróżnionych zostało na stopień:  starszy kadet – 21 kadetów, kapral kadet – 15 kadetów,                                starszy kapral kadet – 9 kadetów, plutonowy kadet – 6 kadetów.

Wszystkim awansowanym serdecznie gratulujemy!