piątek, 31 marzec 2023 07:34

KADECI NA GALI W AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

W dniu 28 marca już po raz drugi uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystej Gali wręczenia  dyplomów i nagród za udział w konkursach organizowanych przez Wydział  Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Uczniowie mogli rywalizować o dyplom finalisty i laureata w trzech konkursach: Dowodzenia i Zarządzania, Logistycznym i Lotniczym.

KADECI NA GALI W AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

Przybyłych na uroczystość laureatów poszczególnych konkursów wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego szkół średnich powitał dziekan Wydziału Zarządzania i Dowodzenia płk prof. dr hab. inż. Tomasz Jałowiec. II edycja Konkursów Wiedzy cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów szkół średnich z całej Polski, rywalizacja była bardzo duża. Amelia Mazurek zajęła pierwsze miejsce i tytuł finalisty konkursu Zarządzania i Dowodzenia,  dyplomy laureata otrzymały również Julia Kozłowska i Nina Ochnik Natomiast  w konkursie Lotniczym  dyplom laureata otrzymali:  Julia Kozłowska , Nina Ochnik, Amelia Mazurek, Oliwia Rutkowska, Wiktor Chapski oraz Mateusz Borowiecki. Było nam niezmiernie kilkakrotnie podczas Gali usłyszeć nazwę naszej szkoły - Liceum  Ogólnokształcące Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej im. dr H. Spoczyńskiej w Lipinach.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!