środa, 12 kwiecień 2023 09:37

POWIATOWY KONKURS NA NAJPIEKNIEJSZĄ PISANKĘ ROZSTRZYGNIĘTY

27 marca 2023 r.  w Starostwie Powiatowym w Przysusze rozstrzygnięto kolejną edycję popularnego wśród naszej młodzieży konkursu pod nazwą „Najpiękniejsza Pisanka”. 


POWIATOWY KONKURS NA NAJPIEKNIEJSZĄ PISANKĘ ROZSTRZYGNIĘTY

W ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe konkursie udział wzięły dwie uczennice naszej szkoły. Jak poinformowali organizatorzy Jury konkursowe miało tym razem niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie nadesłane prace były na swój sposób oryginalne i wykonane z nakładem ogromu pracy. W konsekwencji nagrodzono aż 37 prac.  W kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce zajęła kadetka Julia Dobrosz z klasy 2a, która wraz z opiekunką panią Bożeną Macieja uczestniczyła w dniu 3 kwietnia 2023 r. w uroczystości wręczenia nagród i pamiątkowych dyplomów dla uczestników z rąk Pana Starosty. Serdecznie gratulujemy!