poniedziałek, 05 czerwiec 2023 07:25

Dzień dziecka

1 czerwca, w dniu najważniejszym dla wszystkich dzieci również w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Dziecka.

Dzień dziecka

Na początku uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Jackowska, która powitała wszystkich uczestników wydarzenia. Z okazji Dnia Dziecka Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia młodzieży szkolnej, a życząc udanej zabawy zaznaczyła, że mimo wieku wielu obecnych na szkolnych obchodach Dnia Dziecka nauczycieli wciąż wewnątrz się nimi czuje. Wielkim aplauzem kadeci nagrodzili nauczycieli wykonujących piosenkę pt. "Wszystkie dzieci nasze są", która zainaugurowała obchody Dnia Dziecka. Dzień na wesoło, bez munduru i tradycyjnych lekcji z licznymi konkursami i zawodami sportowymi, w przyjemniej  atmosferze obfitował w liczne niespodzianki, co spowodowało, że na twarzach kadetów gościły uśmiechy, a w sercach trwała radość.