środa, 05 lipiec 2023 14:28

INFORMACJA DLA RODZICÓW KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH LOK RP

Szanowni Państwo,
informujemy, że w czasie trwania obozu przygotowawczego dla zrekrutowanych uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 (na przełomie sierpnia i września 2023 r.) szkoła umożliwia zakup pełnego umundurowania polowego noszonego na co dzień przez kadetów LOK RP. Umundurowanie zostanie dostarczone bezpośrednio z zakładu produkcyjnego (szwalni) do Lipin i po przymiarce będzie je można zakupić na miejscu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie poniższej deklaracji przystąpienia do zakupu w terminie do 31 lipca 2023 r. w sekretariacie szkoły również drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . DEKLARACJA W ZAŁĄCZNIKU PONIŻEJ.

INFORMACJA DLA RODZICÓW KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH LOK RP

.