środa, 09 sierpień 2023 07:04

Obóz dla klas pierwszych

Kochani uczniowie klas pierwszych liceum wojskowego.

Obóz dla klas pierwszych

Zapraszamy Was na obowiązkowy obóz szkoleniowy - "integracyjny" dla klas pierwszych w dniach 31 sierpnia - 3września.

Prosimy o przyjazd do naszej placówki razem z Rodzicami 31 sierpnia na godzinę 11:00. Zostaniecie przywitani przez Panią Dyrektor Barbarę Jackowską, która przedstawi Wam na czym polegać będą te cztery dni obozu integracyjnego. Następnie będzie trwało zakwaterowanie do Waszych pokoi oraz przymiarki i zakup mundurów od Pana, który został wyłoniony z najlepszą ofertą cenową ( nie ma przymusu zakupu od Pana całego asortymentu, jeśli posiadacie Państwo np. plecak ).

Pamiętajcie uczniowie, że zostajecie z nami na około 2 tygodnie, więc zabierzcie wszystko co będzie Wam potrzebne w szkole. Zachęcamy do przejrzenia WYPRAWKI DLA KADETA w zakładce Rekrutacja.

W trakcie obozu poznacie pierwsze zasady obowiązujące w szkole, mamy nadzieję, że poznacie także trochę siebie nawzajem. Będzie to czas nauki ale też zabawy i integracji.

Czekamy na Was :)