poniedziałek, 18 wrzesień 2023 12:47

Centralny Zlot Klas Wojskowych – Orzysz 2023

Decyzją oraz z polecenia Szefa Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Pana gen. bryg. Mirosława Brysia,  Liceum Ogólnokształcące Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej w Lipinach zostało zaproszone do udziału w Centralnym Zlocie Klas Wojskowych – Orzysz 2023, który odbywa się w dniach 16-22 września 2023 r. 


Centralny Zlot Klas Wojskowych – Orzysz 2023

Dwudziestu Kadetów wraz z opiekunami panem mjr. Markiem Ziębickim oraz panem Zbigniewem Niemirskim biorą udział w Centralnym Zlocie Klas Wojskowych zorganizowanym w Orzyszu w województwie warmińsko-mazurskim. 

Naszych Kadetów czeka tygodniowe szkolenie wojskowe. Niedzielę 17 września mieli okazję uczestniczyć w pikniku wojskowym i pokazach pn. #JesiennyOgień23 na OSPWL Orzysz oraz spotkać się z  Ministrem Obrony Narodowej Mariuszem Błaszczakiem.

Życzymy powodzenia oraz niezapomnianych wrażeń !!!! wink