piątek, 10 listopad 2023 14:19

Spotkanie z przedstawicielką Wojskowego Centrum Rekrutacji w Radomiu

We środę, 08. 11. 2023 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów wszystkich klas z przedstawicielką Wojskowego Centrum Rekrutacji w Radomiu Panią Kapral Wiolettą Hanuszek. Głównym celem przedsięwzięcia było gruntowne zapoznanie uczniów z obecnymi możliwościami podjęcia służby wojskowej.

Spotkanie z przedstawicielką Wojskowego Centrum Rekrutacji w Radomiu

Tematem przewodnim spotkania była „Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa”. W prezentowanej młodzieży prezentacji multimedialnej Pani Kapral przedstawiła zagadnienia dotyczące etapów dobrowolnej służby wojskowej po 28 dniach szkolenia podstawowego oraz specjalistycznego po pełnym cyklu szkolenia, trwającym 11 miesięcy.

Serdecznie dziękujemy za zaznajomienie biorącej w prelekcji młodzieży z aktualnie istniejącymi formami służby wojskowej w naszym kraju.