środa, 03 kwiecień 2024 09:16

Tuba aerodynamiczna

23 marca 2024 roku uczniowie LOK RP pod opieką wychowawcy Anny Sikorskiej wyjechali do największego w Europie  tunelu aerodynamicznego, który był  przedsmakiem kadetów w szkoleniu przed skokami spadochronowymi.

Tuba aerodynamiczna

Doświadczenie lotu w tubie  porównywalne  jest do czasu  spadania z 4000 m oraz kontaktu z powietrzem, które pędzi z prędkością ponad 300 km na godzinę. W tunelu pod wpływem pędzącego powietrza ciało wznosi się bez trudu - to czas na świetną zabawę.  W ocenie kadetów wyjazd był bardzo udany, wszyscy uczestnicy poczuli nagły przypływ adrenaliny  oraz ogromne szczęście, że pokonali własne obawy. Zgodnie przyznali, że była to super zabawa i niezapomniane przeżycie. Dziś możesz to przeżyć i Ty! Spełnij swoje marzenia o lataniu!