środa, 03 kwiecień 2024 09:23

Powitanie wiosny

W ramach  obchodzonego w naszej szkole corocznie Pierwszego Dnia Wiosny 21 marca odbyło się krótkie przedstawienie tematycznie związane z obchodami Światowego Dnia Poezji, w którym przedstawieni zostali  tegoroczni literaccy patroni roku ustanowieniu przez Sejm i Senat RP.

Powitanie wiosny

W zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski rywalizacji o nagrodę Dyrektora poszczególne klasy w kolejnych konkurencjach  przedstawiały scenkę kabaretową lub układ taneczny, odśpiewywały wybraną piosenkę i prezentowały wykonane Marzanny.

Szczególnie uzdolnieni reprezentanci klas wystąpili w szkolnym konkursie Mam Talent. Jury konkursowe pod przewodnictwem Pani Dyrektor Barbary Jackowskiej wyłoniło zwycięskie klasy i zwycięzców Mam Talent  dla których przygotowano specjalne nagrody.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym !