piątek, 19 kwiecień 2024 07:57

Gala dla laureatów Konkursu w Akademii Sztuki Wojennej

W środę, 17 kwietnia 2024 roku w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyła się uroczysta gala wręczenia złotych indeksów i nagród zwycięzcom i laureatom konkursów wiedzy o zarządzaniu, logistyce i lotnictwie zorganizowanych już po raz trzeci przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia.

Gala dla laureatów Konkursu w Akademii Sztuki Wojennej

W tegorocznej edycji konkursów, dedykowanych uczniom szkół ponadpodstawowych, udział wzięło ponad 350 uczestników z 50 szkół z całej Polski, wśród których znaleźli się również nasi kadeci. Nagrodą główną dla najlepszych w edycji 2023/2024, były złote indeksy uprawniające do studiowania w trybie stacjonarnym na studiach I stopnia w Akademii Sztuki Wojennej. Konkursy wiedzy o zarządzaniu, logistyce i lotnictwie składały się z dwóch etapów: etap pierwszy odbył się w listopadzie 2023 roku, etap drugi w marcu 2024 roku.

Galę, w której uczestniczyli uczniowie z 16 szkół, otworzył płk dr inż. Dariusz Grala, dziekan Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej. Nasza placówkę reprezentowali laureaci konkursu wiedzy o zarządzaniu i lotnictwie:  Emilia Malik, Wiktoria Wojdalska, Zuzanna Warsicka, Katarzyna Sikora i Wiktor Chapski.

Tegoroczną galę poprowadziły: zwyciężczyni i laureatka konkursów wiedzy o zarządzaniu, logistyce i lotnictwie edycji 2022/2023  Amelia Mazurek i Julia Kozłowska – obie to nasze ubiegłoroczne  absolwentki, a obecnie  studentki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.
Naszym  laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.