poniedziałek, 06 maj 2024 08:14

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych 2024

26 kwietnia w Zespole Szkół w Lipinach podobnie jak w pozostałych szkołach średnich w kraju odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Na uroczystej akademii, którą swoja obecnością zaszczycili Pani Kierownik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Przysusze, przedstawiciel Wojskowego Centrum Rekrutacji w Radomiu oraz przedstawiciele wojskowej jednostki patronackiej z Tomaszowa Mazowieckiego.

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych 2024

Absolwentom Liceum Ogólnokształcącego Kadetów RP wręczone zostały świadectwa, zaświadczenia ukończenia oddziału przygotowania wojskowego i liczne nagrody, a gratulacjom i życzeniom pomyślności na dalszej drodze życia nie było końca. W tym ważnym dniu dla naszej społeczności, pożegnaliśmy uczniów, którzy 4 lata temu wybrali naszą szkołę, aby tu nabywać wiedzę, zawiązywać przyjaźnie i dorastać. Również tegoroczni maturzyści, którzy już za kilka dni przystąpią do najważniejszego egzaminu w swoim młodym życiu podziękowali dyrekcji i nauczycielom za wkład włożony w ich edukację. Tym wyjątkowym chwilom tradycyjnie już towarzyszyła zarówno radość jak i wzruszenie. Przed nimi jeszcze to co najważniejsze, czyli egzamin maturalny  za powodzenie którego trzymamy kciuki. Życzymy Wam drodzy absolwenci, abyście z każdej chwili życia czerpali garściami. Idzie przez życie tak, abyście na koniec każdego dnia byli z siebie dumni. Powodzenia - życzenia składa cała społeczność szkolna ZS w Lipinach.