piątek, 22 wrzesień 2017 14:47

Zapytanie ofertowe - catering

Dot.: Projekt nr RMPA 10.01.01-14-7311/16 pod nazwą „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, X Osi priorytetowej Edukacja, Działanie: 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie: 10.1.1 – Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych)Zapytanie ofertowena catering dla uczestników szkoleń.

DANE OGŁASZAJĄCEGO ZAPYTANIE OFERTOWE    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach
Lipiny, 26 – 425 Odrzywół
Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 7.30-15.30    tel. 48 6716019,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   adres strony internetowej: www.zspimslipiny.pl    Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na catering dla uczestników szkolenia w ramach projektu zwanego „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach”.    Termin realizacji szkoleń:
październik, listopad, grudzień 2017 r szkolenia odbywają się w blokach sobota, niedziela   w godzinach 8-15 oraz w godzinach popołudniowych 15-21 (14-15 uczestników) do przygotowania, dostarczenia i podania w 2017 roku będzie 258 posiłków,
marzec, październik 2018 – 114 posiłków,
luty 2019 – 28 posiłków.    Miejsce realizacji szkolenia:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach
Opis przedmiotu zamówienia:    Przygotowanie i dostawa wyżywienia zwanego dalej „catering”, „usługa cateringowa”, lub „posiłek” dla uczestników szkolenia.    Usługa cateringowa rozumiana jest jako:    - Dostawa na przerwy kawowe:
Wody mineralnej gazowanej i niegazowanej
Soków owocowych (pomarańczowy, jabłkowy, porzeczkowy)
Wodę z cytryną i miętą
Kawę rozpuszczalną
Kawę sypaną
Dodatków: cukier, mleko, cytryna
Wybór herbat smakowych
Ciasta; mix kruchych ciasteczek (kilka smaków), ciasta własnego wypieku (szarlotka, sernik, mufiny śmietankowe z owocami)
Owoce    Dostawa na obiad:

Obiad dwudaniowy: zupa, danie mięsne, ziemniaki, zestaw surówek, kompot, deser    Zamawiający określa następującą gramaturę potraw:    Obiad powinien obejmować:    - zupę – jedna porcja minimum 300 ml/os.    - danie główne: danie mięsne: jedna porcja minimum 120 g/os., lub danie bezmięsne – jedna porcja minimum 120 g/os. (o konieczności przygotowania dania bezmięsnego Wykonawca zostanie poinformowany niezwłocznie po otrzymaniu informacji od uczestniczki/uczestnika projektu) oraz dodatki do dań na gorąco – np. ziemniaki gotowane, ziemniaki opiekane, ryż, kluski śląskie - jedna porcja minimum 150 g/os. oraz dodatek warzywny – np. warzywa blanszowane, surówki, sałaty jedna porcja minimum 120 g/os, - napój/sok owocowy/kompot o pojemności minimum 200 ml/os.    Obiad (pierwsze i drugie danie) powinien być dostarczony w styropianowym jednorazowym opakowaniu. Do niego dołączone powinny być jednorazowe, papierowe serwetki i jednorazowe sztućce (łyżka, widelec, nóż). Do napoju/soku/kompotu należy dołączyć jednorazowy kubek. Obiad powinien być ciepły i dostarczony w dniu i o godzinie określonej przez Zamawiającego (o terminach Zamawiający poinformuje Wykonawcę minimum 3 dni przed rozpoczęciem warsztatów).    Świadczenie usługi cateringowej polegać ma na przygotowaniu, dostarczeniu i podaniu posiłków (rozłożenie na stołach) do wskazanej sali szkoleniowej na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach dla uczestników szkolenia dla 11 grup x 28 dni szkoleniowych, tj. 400 posiłków, z zachowaniem jakości i warunków usługi, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.    Okres dostawy: według harmonogramu szkolenia – zamawiający poinformuje o terminach szkoleń wykonawcę z odpowiednim wyprzedzeniem.    Usługa cateringowa musi odbywać się z poszanowaniem środowiska naturalnego.
    Termin wykonania przedmiotu zamówienia.    Wykonanie usługi cateringowej w terminie od 15.10.2017r. do 30.05.2019r.    W wyniku postępowania zostanie wybrana oferta z najkorzystniejszą ceną (najniższą)Osoby do kontaktu: Kierownik projektu p. Jolanta Galińska tel. 486716019,Termin przesłania ofert: 02.10.2017r. godz. 10.00Oferty należy składać na formularzu:

Formularz oferty – załącznik nr 1 do zapytania (97 KB)

Wzór umowy – załącznik nr 2 do zapytania (93,5 KB)

Adres mailowy, na który powinna zostać wysłana oferta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.